Organizační informace

Vstupenky a registrace

TIP: Registrujte se včas, získejte vstupenky za výhodnou předprodejní cenu a zapojte se do soutěže o nový iPhone!

Vstup na konferenci je zpoplatněn. Při registraci provedené a uhrazené do 20. 4. 2018 lze v předprodeji pořídit zvýhodněné vstupné pro jednu osobu za 490 Kč vč. DPH (sleva 38 %), případně pro dvě osoby celkem za 790 Kč vč. DPH (sleva 50 %). Celodenní vstupné pro zaměstnance škol a pro studenty v předprodeji činí 290 Kč na osobu vč. DPH. Standardní cena vstupenky objednané později než 20. 4. 2018, činí 790 Kč za osobu vč. DPH. V cenách vstupenek objednaných a uhrazených v předprodeji je zahrnut i jednodenní vstup do areálu brněnského výstaviště, kde se v den konference konají Stavební veletrhy.

Vstupenky v předprodeji je nutno zajistit prostřednictvím registrace na webu www.odborne-konference.cz a uhradit na základě vystavené výzvy k úhradě bankovním převodem nejpozději do 20. 4. 2018.

Slosování o Apple iPhone

Účastníci konference, kteří v den konference vyplní stručný dotazník, se mohou zúčastnit slosování o mobilní telefon Apple iPhone a další hodnotné ceny. Podrobnosti ke slosování budou účastníkům sděleny v průběhu konferenčního dne.

BONUS: Vstupenka na veletrh zdarma

Součástí vstupenky na konferenci je také voucher na bezplatný vstup na stavební veletrh v den konference (platí pouze pro registrace uzavřené do 20. 4. 2018). Po úhradě registračního poplatku vám pošleme instrukce, jak tuto bezplatnou vstupenku získat.

Místo konání

Konference bude probíhat od 9:00 do 18:00 v sálu E2 a jeho předsálí v prvním patře kongresového pavilonu E na brněnském výstavišti. Sál E2 se nachází v prvním patře pavilonu E, přičemž nejpohodlněji se do něj dostanete vstupem do areálu výstaviště u brány č. 4, který ústí přímo do kongresového pavilonu E a nachází se naproti budově Expoparking, ve které můžete na celý den pohodlně zaparkovat.

Upozornění

Před příchodem na výstaviště si nezapomeňte zajistit svoji bezplatnou vstupenku na veletrh (viz odstavec „Vstupenka na veletrh zdarma“). Budete ji potřebovat pro přístup do areálu výstaviště!

Jak se tam dostat?

MHD: Nejlepší volbou je autobus č. 84, nebo autobus č. 44 v opačném směru (oba mají zastávky v důležitých dopravních uzlech, mj. na autobusovém nádraží Zvonařka nebo na Mendlově náměstí). Vystupujte na zastávce Křížkovského a pokračujte pěšky cca 5 minut ke vchodu na výstaviště u brány č. 4.

Autem: Do navigace nastavte cíl „Kryté parkoviště Výstaviště“, tzv. Expo Parking v ulici Křížkovského v Brně. V téže ulici lze automobil zaparkovat po obvodu výstaviště nebo v přilehlých ulicích. Vchod do kongresového pavilonu se nachází přímo naproti parkovacího domu.

Orientace v pavilonu E: Jakmile vstoupíte do vstupní haly pavilonu E z ulice Křížkovského, zamiřte k modrému schodišti uprostřed haly mezi turnikety (nemusíte procházet přes turnikety), případně využijte výtah za schodištěm. Levým ramenem schodiště vystou- páte do 1. patra přímo k registracím na konferenci.

Kontakty na pořadatele

Ing. Jan Homola, tel. +420 724 659 048, e-mail: jan.homola@novamedia.cz

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné pro tuto konferenci najdete zde.

 

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Pořadatel & organizátor

Pořadatelem konference je Ing. Jan Homola, odborný konzultant pro oblast aditivní výroby a viceprezident Klastru aditivní výroby. Organizaci konference zajišťuje společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., se sídlem Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, IČ: 02390132, DIČ: CZ02390132.
Copyright © 2014-2018 – Vydavatelství Nová média, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.