Organizační informace

Vstupenky a registrace

TIP: Registrujte se včas a získejte vstupenky za výhodnou předprodejní cenu, plus bezplatný vstup na strojírenský veletrh!

Vstup na konferenci je zpoplatněn. Při registraci provedené a uhrazené do 25. 9. 2018 lze v předprodeji pořídit zvýhodněné vstupné pro jednu osobu za 490 Kč vč. DPH (sleva 38 %), případně pro dvě osoby celkem za 790 Kč vč. DPH (sleva 50 %). Celodenní vstupné pro zaměstnance škol a pro studenty v předprodeji činí 290 Kč na osobu vč. DPH. Standardní cena vstupenky objednané později než 25. 9. 2018, činí 790 Kč za osobu vč. DPH. V cenách vstupenek je zahrnut i jednodenní vstup do areálu celého Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (vyjma vstupenek zakoupených v den konání konference).

Vstupenky v předprodeji je nutno zajistit prostřednictvím registrace na webu www.odborne-konference.cz a uhradit na základě vystavené výzvy k úhradě bankovním převodem nejpozději do 25. 9. 2018.

Slosování o 3D tiskárnu

Účastníci konference, kteří v den konference vyplní stručný dotazník s anketními otázkami, se mohou zúčastnit slosování o značkovou 3D tiskárnu a další hodnotné ceny. Podrobnosti ke slosování budou účastníkům sděleny v průběhu konferenčního dne.

BONUS: Vstupenka na MSV 2018 zdarma

Součástí vstupenky na konferenci je také voucher na bezplatný vstup na strojírenský veletrh v den konference (platí pouze pro registrace uzavřené do 25. 9. 2018). Po úhradě registračního poplatku vám pošleme instrukce, jak tuto bezplatnou vstupenku na MSV 2018 získat.

Místo konání

Konference bude probíhat od 9:00 do 18:00 v sálu E2 a jeho předsálí v prvním patře kongresového pavilonu E na brněnském výstavišti jako součást doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu. Sál E2 se nachází v prvním patře pavilonu E, přičemž nejpohodlněji se do něj dostanete vstupem do areálu výstaviště u brány č. 4, který ústí přímo do kongresového pavilonu E a nachází se naproti budově Expoparking, ve které můžete na celý den zaparkovat.

Upozornění

Před příchodem na výstaviště si nezapomeňte zajistit svoji bezplatnou vstupenku na veletrh (viz odstavec „Vstupenka na MSV 2018 zdarma“), bez které se na místo konání konference nedostanete.

Jak se tam dostat?

MHD: V případě, že pojedete tramvají, vstupte na výstaviště branou č. 1, která je nejblíže tramvajové zastávce a pak pokračujte areálem výstaviště podle značení směrem k pavilonu E. Případně zvolte městský autobus č. 84 nebo č. 44, vystupte na zastávce Křížkovského a pokračujte pěšky cca 5 minut ke vchodu na výstaviště u brány č. 4.

Autem: Pokud jedete autem, doporučujeme zaparkovat v budově Expoparking a do areálu výstaviště vstoupit přímo vchodem do kongresového pavilonu E u brány č. 4. Na místo konání konference v prvním podlaží se dostanete schodištěm přímo za vstupními turnikety.

Kontaktní osoby

Ing. Jan Homola, tel. +420 724 659 048, e-mail: jan.homola@novamedia.cz

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné pro tuto konferenci najdete zde.

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Oficiální zášita

Pořadatel & organizátor

Pořadatelem konference je Ing. Jan Homola, odborný konzultant pro oblast aditivní výroby a viceprezident Klastru aditivní výroby. Organizaci konference zajišťuje společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., se sídlem Bašty 413/2, 602 00 Brno, IČ: 02390132, DIČ: CZ02390132.
Copyright © 2014-2018 – Vydavatelství Nová média, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.