Fórum aditivní výroby na MSV 2019

Největší konference o profesionálním 3D tisku – 8. října na výstavišti v Brně

Organizační informace

Vstupenky a registrace

Vstup na konferenci je zpoplatněn. Při registraci provedené a uhrazené do 30. 9. 2019 lze v předprodeji pořídit zvýhodněné vstupné pro jednu osobu za 490 Kč vč. DPH (sleva 38 %), případně pro dvě osoby celkem za 790 Kč vč. DPH (sleva 50 %). Celodenní vstupné pro zaměstnance škol a pro studenty v předprodeji činí 290 Kč na osobu vč. DPH. Standardní cena vstupenky objednané později než 30. 9. 2019, činí 790 Kč za osobu vč. DPH. V cenách vstupenek zakoupených do 30. 9. 2019 je zahrnut i jednodenní vstup do areálu celého Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Zvýhodněné vstupenky v předprodeji je nutno zajistit prostřednictvím registrace na webu www.odborne-konference.cz a uhradit na základě vystavené výzvy k úhradě bankovním převodem nejpozději do 30. 9. 2019.

Slosování o 3D tiskárnu

Účastníci konference, kteří v den konference vyplní stručný dotazník s anketními otázkami, se mohou zúčastnit slosování o značkovou 3D tiskárnu Prusa i3 MK3S a další hodnotné ceny. Podrobnosti ke slosování budou účastníkům sděleny v průběhu konferenčního dne.

BONUS: Vstupenka na MSV 2019 zdarma

Součástí vstupenky na konferenci je také voucher na bezplatný vstup na strojírenský veletrh v den konference (platí pouze pro registrace uzavřené do 30. 9. 2019). Po úhradě registračního poplatku vám pošleme instrukce, jak tuto bezplatnou vstupenku na MSV 2019 získat (tyto vouchery budou rozesílány cca týden před konferencí, po uzávěrce registrací v předprodeji).

Místo konání

Konference bude probíhat od 9:00 do 18:00 v sálu E2 a jeho předsálí v prvním patře kongresového pavilonu E na brněnském výstavišti jako součást doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu. Sál E2 se nachází v prvním patře pavilonu E, do něhož se nejpohodlněji dostanete vstupem do areálu výstaviště u brány č. 4, který ústí přímo do kongresového pavilonu E a nachází se naproti budově Expoparking, kde můžete zaparkovat.

MHD: V případě, že pojedete tramvají, vstupte na výstaviště branou č. 1, která je nejblíže tramvajové zastávce a pak pokračujte areálem výstaviště podle značení směrem k pavilonu E. Případně zvolte městský autobus č. 84 nebo č. 44, vystupte na zastávce Křížkovského a pokračujte pěšky cca 5 minut ke vchodu na výstaviště u brány č. 4.

Autem: Pokud jedete autem, doporučujeme zaparkovat v budově Expoparking a do areálu výstaviště vstoupit přímo vchodem do kongresového pavilonu E u brány č. 4. Na místo konání konference v prvním podlaží se dostanete schodištěm přímo za vstupními turnikety.

Upozornění

Před příchodem na výstaviště si nezapomeňte zajistit svoji bezplatnou vstupenku na veletrh (viz odstavec „Vstupenka na MSV 2019 zdarma“), bez které se na místo konání konference nedostanete.

Kontaktní osoba

Ing. Jan Homola, tel. +420 724 659 048, e-mail: jan.homola@novamedia.cz

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné pro tuto konferenci najdete zde.