Fórum aditivní výroby 2020

Největší konference o profesionálním 3D tisku – 11. listopadu na výstavišti v Brně

Organizační informace

Hygienická opatření pro vaši bezpečnou účast

S ohledem na minimalizaci rizika možného šíření nákazy covid-19 mezi účastníky budou přijata veškerá nezbytná preventivní opatření.

  • Počet účastníků je v konferenčním sálu je letos limitován na 100 osob, přičemž kapacita sálu činí až 400 lidí. Díky tomu bude možné zajistit dostatečný odstup mezi všemi posluchači a nadstandardní výměnu vzduchu v sálu.
  • Všem účastníkům budou k dispozici dezinfekční prostředky, jednorázové roušky (na vyžádání u hostesky) a v prostorách doprovodné výstavy pak také jednorázové rukavice.
  • Účast na konferenci bude možná pouze v roušce (vyjma prostor vyhrazených pro konzumaci jídla a nápojů).
  • Při vstupu do kongresových prostor bude každému účastníkovi bezkontaktně změřena teplota. Prostory budou před konferencí celkově vydezinfikovány.
  • V případě, že se nebudete moci zúčastnit ze zdravotních důvodů, bude vám vrácena plná cena vstupného. Registrací v předprodeji tedy nic neriskujete.
  • Uhrazené vstupné v plné výši vám bude vráceno také v případě, kdyby z jakýchkoliv důvodů nebylo možné konferenci v daný den zrealizovat (např. zavedení plošného preventivního opatření).

Vstupenky a registrace

Vstup na konferenci je zpoplatněn. Při registraci provedené a uhrazené do 30. 10. 2020 lze v předprodeji pořídit zvýhodněné vstupné pro jednu osobu za 790 Kč vč. DPH, případně pro dvě osoby celkem za 990 Kč vč. DPH (sleva 50 %). Celodenní vstupné pro zaměstnance škol a pro studenty v předprodeji činí 490 Kč na osobu vč. DPH. Standardní cena vstupenky objednané později než 30. 10. 2020, činí 990 Kč za osobu vč. DPH. V ceně vstupenky je zahrnuto celodenní občerstvení včetně oběda.

Zvýhodněné vstupenky v předprodeji je nutno zajistit prostřednictvím registrace na webu www.odborne-konference.cz a uhradit na základě vystavené výzvy k úhradě bankovním převodem nejpozději do 30. 10. 2020.

Slosování o 3D tiskárnu

Účastníci konference, kteří v den konference vyplní stručný dotazník s anketními otázkami, se mohou zúčastnit slosování o značkovou 3D tiskárnu Trilab DeltiQ v hodnotě více než 50 tisíc korun a další hodnotné ceny. Podrobnosti ke slosování budou účastníkům sděleny v průběhu konferenčního dne.

Místo konání

Konference bude probíhat od 9:00 do 18:00 v sálu E2 a jeho okolních prostorách v prvním patře kongresového pavilonu E na brněnském výstavišti. Sál E2 se nachází v prvním patře pavilonu E, do něhož se nejpohodlněji dostanete vstupem do areálu výstaviště u brány č. 4, který ústí přímo do kongresového pavilonu E a nachází se naproti budově Expoparking, kde můžete zaparkovat.

MHD: V případě, že pojedete tramvají, vstupte na výstaviště branou č. 1, která je nejblíže tramvajové zastávce a pak pokračujte areálem výstaviště podle značení směrem k pavilonu E. Případně zvolte městský autobus č. 84 nebo č. 44, vystupte na zastávce Křížkovského a pokračujte pěšky cca 5 minut ke vchodu na výstaviště u brány č. 4.

Autem: Pokud jedete autem, doporučujeme zaparkovat v budově Expoparking a do areálu výstaviště vstoupit přímo vchodem do kongresového pavilonu E u brány č. 4. Na místo konání konference v prvním podlaží se dostanete schodištěm přímo za vstupními turnikety.

Kontaktní osoba

Ing. Jan Homola, tel. +420 724 659 048, e-mail: jan.homola@novamedia.cz

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné pro tuto konferenci najdete zde.