Průmyslová robotika a Průmysl 4.0 v praxi

Zúčastněte se jedinečné konference o průmyslové robotice na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně!

REGISTRUJTE SE ZDE

 

Průmyslová robotika zažívá v posledních letech fenomenální rozvoj a zasahuje do širokého spektra činností (nejen) výrobních podniků. S rozmachem automatizace se zároveň průmyslové roboty stávají cenově dostupnějšími než kdy dřív a o jejich pořízení už mohou seriózně uvažovat i menší firmy.

Druhý ročník konference „Fórum průmyslové robotiky 2017“ se zaměří na prezentaci praktických aplikací robotických systémů používaných zejména ve výrobních, montážních a manipulačních operacích ve strojírenských oborech, jako klíčový nástroj tzv. čtvrté průmyslové revoluce. Zvláštní prostor bude věnován tzv. kooperativním robotům, které jsou určeny pro přímou spolupráci s člověkem.

 

 

Úvodní přednášku zajistí Prof. František Duchoň ze slovenského Národního centra robotiky, které představuje špičkové pracoviště v oblasti průmyslové a servisní robotiky s množstvím realizovaných praktických aplikací. Ve své prezentaci se zaměří mj. na reálné schopnosti současných průmyslových robotů a výzvy spojené se zaváděním robotizace dle konceptu Průmysl 4.0 a robotů spolupracujících s člověkem.

Přednášky věnované praktickému využívání nejmodernějších robotů ve výrobě zajistí odborníci ze společností Universal Robots, ABB, Stäubli Systems, Mitsubishi Electric a další.

Tuto jedinečnou událost si rozhodně nenechte ujít, pokud uvažujete o zařazení robotů do výrobních procesů ve vaší společnosti!

 

REGISTRUJTE SE ZDE

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Pořadatel & organizátor

Pořadatelem konference je Ing. Jan Homola, odborný konzultant pro oblast aditivní výroby a viceprezident Klastru aditivní výroby. Organizaci konference zajišťuje společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., se sídlem Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, IČ: 02390132, DIČ: CZ02390132.
Copyright © 2014-2018 – Vydavatelství Nová média, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.