Zúčastněte se největší české konference o 3D tisku!

Nenechte si ujít největší českou konferenci věnovanou profesionálním technologiím aditivní výroby. Připravili jsme pro vás celodenní program plný přednášek zaměřených na ta nejzajímavější témata a trendy ve využívání profesionálních 3D tiskáren při vývoji výrobků, od kreativního designu po efektivní výrobu prototypů i koncových dílů napříč technickými obory. 

 

Registrujte se nyní a získejte možnost vyhrát stolní 3D tiskárnu a další ceny!

 

Letos se můžete těšit na dosud nejnabitější program ve srovnání s předchozími ročníky. V české premiéře vám mimo jiné představíme revoluční technologii 3D tisku od společnosti HP, stolní 3D tiskárnu pro výrobu kovových dílů Desktop Metal nebo velmi zajímavé novinky pro 3D tisk kompozitních dílů od firmy Markforged. Pozornost si bezesporu zaslouží také nové technologie tzv. hybridní výroby, kombinující v jednom stroji 3D tisk z kovového prášku a špičkové obráběcí technologie, umožňující výrobu extrémně přesných kovových dílů.

 

 

Díky přímé podpoře této konference ze strany nejvýznamnějších světových výrobců profesionálních 3D tiskáren nabídneme přehlídku těch nejpokročilejších technologií aditivní výroby kovových, plastových i kompozitních dílů a především se zaměříme na jejich praktické uplatnění v české praxi.

Průřezovým tématem konferenčního dne je „navrhování pro aditivní výrobu“, tedy hledání konstrukčních postupů, které umožňují maximálně využít výhod 3D tisku ve výrobě konkrétních výrobků.

 

 

Konference „3D tisk – trendy, zkušenosti a obchodní příležitosti“ je klíčovou výroční událostí pro každého, koho zajímá využití pokrokových technologií pro zefektivnění vývoje prototypů a produktivnější výrobu. Mezi přednášejícími vystoupí mnoho zahraničních i českých odborníků z řad výrobců, dodavatelů a samozřejmě také uživatelů profesionálních 3D tiskáren (viz program).

Celodenní konference se uskuteční 10. října 2017 v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně na brněnském výstavišti, v moderním prostorném sálu E1 v kongresovém pavilonu E. Pro účastníky je zajištěno celodenní občerstvení a vstup do celého veletržního areálu.

 

 

Cíle konference

  • Představení trendů v oblastech aditivní výroby a vývoje prototypů s využitím 3D technologií
  • Seznámení s praktickými zkušenostmi z realizovaných projektů v ČR i ve světě
  • Rozvoj obchodních příležitostí pro zájemce o využívání pokrokových technologií

 

Pro koho je konference určena

  • Konstruktéři, designéři a uživatelé 3D aplikací pro modelování či konstruování
  • Dodavatelé výrobků v automobilovém průmyslu (plastikářství, slévárenství, prototyping atd.)
  • Střední a vyšší management podniků, které se zabývají vývojem a výrobou
  • Zástupci škol, které zajímá využití dostupných 3D technologií ve výuce
  • Vážní zájemci o 3D technologie pro vývoj výrobků

 

Registrujte se nyní a získejte vstupenku za zvýhodněnou cenu!

Generální partneři

Zlatí partneři

Stříbrní partneři

Bronzoví partneřiMediální partneři

Oficiální zášita

Pořadatel & organizátor

Pořadatelem konference je Ing. Jan Homola, odborný konzultant pro oblast aditivní výroby a viceprezident Klastru aditivní výroby. Organizaci konference zajišťuje společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., se sídlem Bašty 413/2, 602 00 Brno, IČ: 02390132, DIČ: CZ02390132.
Copyright © 2014-2018 – Vydavatelství Nová média, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.