Zúčastněte se největší české konference o 3D tisku!

Nenechte si ujít největší českou konferenci věnovanou profesionálním technologiím aditivní výroby. Připravili jsme pro vás celodenní program plný přednášek zaměřených na ta nejzajímavější témata a trendy s důrazem na každodenní využití 3D tisku v praxi.

 

Registrujte se nyní a získejte možnost vyhrát stolní 3D tiskárnu a další ceny!

 

Již pátý ročník této oblíbené konference představí řadu působivých a užitečných novinek v oblasti profesionálního 3D tisku, který se stává čím dál dostupnějším i pro menší firmy a jednotlivce. Takové jsou například technologie americké firmy Desktop Metal, které zásadním způsobem zlevňují 3D tisk kovových dílů. Jako ohromně perspektivní se jeví 3D tisk kompozitních materiálů, jež kombinují vysokou pevnost s nízkou hmotností. Ukážeme si čerstvou novinku od HP – kompaktní 3D tiskárnu pro výrobu plnobarevných produktů z odolného nylonu. Profesionály působící ve výrobě plastových dílů jistě zaujme zařízení Freeformer, umožňující 3D tisk ze standardizovaných průmyslových granulátů. Průřezové téma – každodenní využití 3D tisku v praxi – pak výborně ilustruje například 3D tisk příslušenství pro futuristické i zcela běžné průmyslové roboty.

 

 

Díky přímé podpoře této konference ze strany nejvýznamnějších světových výrobců profesionálních 3D tiskáren nabídneme přehlídku těch nejpokročilejších technologií aditivní výroby kovových, plastových i kompozitních dílů a především se zaměříme na jejich praktické uplatnění v české praxi.

 

 

Konference „3D tisk – trendy, zkušenosti a obchodní příležitosti“ je klíčovou výroční událostí pro každého, koho zajímá využití pokrokových technologií pro zefektivnění vývoje prototypů a produktivnější výrobu. Mezi přednášejícími vystoupí mnoho zahraničních i českých odborníků z řad výrobců, dodavatelů a samozřejmě také uživatelů profesionálních 3D tiskáren (viz program).

Celodenní konference se uskuteční v úterý 2. října 2018 v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně na brněnském výstavišti, v čerstvě zmodernizovaném sálu E2 v kongresovém pavilonu E. Pro účastníky je zajištěno celodenní občerstvení a vstup do celého veletržního areálu.

 


Cíle konference

  • Představení trendů v oblastech aditivní výroby a vývoje prototypů s využitím 3D technologií
  • Seznámení s praktickými zkušenostmi z realizovaných projektů v ČR i ve světě
  • Rozvoj obchodních příležitostí pro zájemce o využívání pokrokových technologií

 

Pro koho je konference určena

  • Konstruktéři, designéři a uživatelé 3D aplikací pro modelování či konstruování
  • Dodavatelé výrobků v automobilovém průmyslu (plastikářství, slévárenství, prototyping atd.)
  • Střední a vyšší management podniků, které se zabývají vývojem a výrobou
  • Zástupci škol, které zajímá využití dostupných 3D technologií ve výuce
  • Vážní zájemci o 3D technologie pro vývoj výrobků

 

Registrujte se nyní a získejte vstupenku za zvýhodněnou cenu!

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Oficiální zášita

Pořadatel & organizátor

Pořadatelem konference je Ing. Jan Homola, odborný konzultant pro oblast aditivní výroby a viceprezident Klastru aditivní výroby. Organizaci konference zajišťuje společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., se sídlem Bašty 413/2, 602 00 Brno, IČ: 02390132, DIČ: CZ02390132.
Copyright © 2014-2018 – Vydavatelství Nová média, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.