Organizační informace

 

Registrujte se nyní za nejvýhodnější cenu a získejte možnost vyhrát 3D tiskárnu!

 

Hygienická opatření pro vaši bezpečnou účast

S ohledem na minimalizaci rizika možného šíření nákazy covid-19 mezi účastníky budou přijata veškerá nezbytná preventivní opatření.

  • Počet účastníků v konferenčním sálu bude upraven tak, aby bylo možné zajistit dostatečnou výměnu vzduchu v sálu.
  • Všem účastníkům budou k dispozici dezinfekční prostředky a v prostorách doprovodné výstavy pak také jednorázové rukavice.
  • Účast na konferenci bude možná pouze při dodržení v danou chvíli platných nařízení k prevenci šíření infekčních onemocnění. To znamená, že je nutno prokázat tzv. bezinfekčnost (certifikát o očkování, prodělané nemoci covid-19 nebo test) a ve vnitřních prostorách výstaviště je nutno nosit předepsanou ochranu dýchacích cest. U vstupu na výstaviště bude možné absolvovat samotest za 50 Kč. Více viz Hygienicko-bezpečnostní pravidla pro veletrhy a hospodářské výstavy – Veletrhy Brno (bvv.cz).
  • V případě, že se nebudete moci zúčastnit ze zdravotních důvodů, bude vám vrácena plná cena vstupného. Registrací v předprodeji tedy nic neriskujete.
  • Uhrazené vstupné v plné výši vám bude vráceno také v případě, kdyby z jakýchkoliv důvodů nebylo možné konferenci v daný den zrealizovat (např. zavedení plošného preventivního opatření).

Vstupenky a registrace

Vstup na konferenci je zpoplatněn. Při registraci provedené a uhrazené do 31. 10. 2021 lze v předprodeji pořídit zvýhodněné vstupné pro jednu osobu za 990 Kč vč. DPH (sleva 33 % proti běžné ceně), případně pro dvě osoby celkem za 1490 Kč vč. DPH (sleva 50 % proti běžné ceně). Celodenní vstupné pro zaměstnance škol a pro studenty VŠ v předprodeji činí 690 Kč na osobu vč. DPH.

Standardní cena vstupenky objednané později než 31. 10. 2021, činí 1490 Kč za osobu vč. DPH.

V ceně vstupenky je zahrnuto celodenní občerstvení včetně oběda a v případě, že bude v daném termínu na brněnském výstavišti probíhat Mezinárodní strojírenský veletrh, obdrží všichni účastníci registrovaní v předprodeji zdarma také vstupenku na MSV.

Zvýhodněné vstupenky v předprodeji je nutno zajistit prostřednictvím registrace na webu www.odborne-konference.cz a uhradit na základě vystavené výzvy k úhradě bankovním převodem nejpozději do 31. 10. 2021.

Slosování o 3D tiskárnu

Účastníci konference, kteří v den konference vyplní stručný dotazník s anketními otázkami, se mohou zúčastnit slosování o značkovou 3D tiskárnu Trilab DeltiQ v hodnotě více než 50 tisíc korun a další hodnotné ceny. Podrobnosti ke slosování budou účastníkům sděleny v průběhu konferenčního dne.

Místo konání

Konference bude probíhat od 9:00 do 17:00 v sálu E2 a jeho okolních prostorech v prvním patře kongresového pavilonu E na brněnském výstavišti. Sál E2 se nachází v prvním patře pavilonu E, do něhož se nejpohodlněji dostanete vstupem do areálu výstaviště u brány č. 4, který ústí přímo do kongresového pavilonu E a nachází se naproti budově Expoparking, kde můžete zaparkovat.

 

 

 

 

MHD: V případě, že pojedete tramvají, vstupte na výstaviště branou č. 1, která je nejblíže tramvajové zastávce a pak pokračujte areálem výstaviště podle značení směrem k pavilonu E. Případně zvolte městský autobus č. 84 nebo č. 44, vystupte na zastávce Křížkovského a pokračujte pěšky cca 5 minut ke vchodu na výstaviště u brány č. 4.

Autem: Pokud jedete autem, doporučujeme zaparkovat v budově Expoparking a do areálu výstaviště vstoupit přímo vchodem do kongresového pavilonu E u brány č. 4. Na místo konání konference v prvním podlaží se dostanete schodištěm přímo za vstupními turnikety.

Kontaktní osoba

Ing. Jan Homola, tel. +420 724 659 048, e-mail: jan.homola@novamedia.cz

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné pro tuto konferenci najdete zde.

Scroll to Top