Největší konference o profesionálním 3D tisku – 5. října na výstavišti v Brně

Organizační informace

 

Registrujte se nyní za nejvýhodnější cenu a získejte možnost vyhrát 3D tiskárnu!

Vstupenky a registrace

Vstup na konferenci je zpoplatněn. Při registraci provedené a uhrazené do 25. 9. 2022 lze v předprodeji pořídit zvýhodněné vstupné pro jednu osobu za 1490 Kč vč. DPH (sleva cca 25 % proti běžné ceně), případně pro dvě osoby celkem za 2490 Kč vč. DPH (sleva cca 37 % proti běžné ceně). Celodenní vstupné pro zaměstnance škol a pro studenty VŠ v předprodeji činí 790 Kč na osobu vč. DPH.

Standardní cena vstupenky objednané později než 25. 9. 2022 činí 1990 Kč za osobu vč. DPH.

V ceně vstupenky je zahrnuto celodenní občerstvení včetně oběda a všichni účastníci registrovaní v předprodeji obdrží zdarma také vstupenku na MSV.

Zvýhodněné vstupenky v předprodeji je nutno zajistit prostřednictvím registrace na webu www.odborne-konference.cz a uhradit na základě vystavené výzvy k úhradě bankovním převodem nejpozději do 25. 9. 2022.

Slosování o 3D tiskárnu

Účastníci konference se mohou zapojit do slosování o dvě profesionální 3D tiskárny (TriLab a MakerBot Method) a další hodnotné ceny. Podrobnosti ke slosování budou účastníkům sděleny v průběhu konferenčního dne.

Místo konání

Konference bude probíhat od 9:00 do 18:00 v sálu E2 a jeho okolních prostorech v prvním patře kongresového pavilonu E na brněnském výstavišti. Sál E2 se nachází v prvním patře pavilonu E, do něhož se nejpohodlněji dostanete vstupem do areálu výstaviště u brány č. 4, který ústí přímo do kongresového pavilonu E a nachází se naproti budově Expoparking, kde můžete zaparkovat.

 

 

 

 

MHD: V případě, že pojedete tramvají, vstupte na výstaviště branou č. 1, která je nejblíže tramvajové zastávce a pak pokračujte areálem výstaviště podle značení směrem k pavilonu E. Případně zvolte městský autobus č. 84 nebo č. 44, vystupte na zastávce Křížkovského a pokračujte pěšky cca 5 minut ke vchodu na výstaviště u brány č. 4.

Autem: Pokud jedete autem, doporučujeme zaparkovat v budově Expoparking a do areálu výstaviště vstoupit přímo vchodem do kongresového pavilonu E u brány č. 4. Na místo konání konference v prvním podlaží se dostanete schodištěm přímo za vstupními turnikety.

Hygienická opatření pro vaši bezpečnou účast

S ohledem na minimalizaci rizika možného šíření nákazy covid-19 mezi účastníky budou přijata veškerá nezbytná preventivní opatření, odpovídající aktuálním nařízením platným v době konání konference. V případě, že se nebudete moci zúčastnit ze zdravotních důvodů, bude vám vrácena plná cena vstupného. Registrací v předprodeji tedy nic neriskujete. Uhrazené vstupné v plné výši vám bude vráceno také v případě, kdyby z jakýchkoliv důvodů nebylo možné konferenci v daný den zrealizovat (např. zavedení plošného preventivního opatření).

Kontaktní osoba

Ing. Jan Homola, tel. +420 724 659 048, e-mail: jan.homola@novamedia.cz

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné pro tuto konferenci najdete zde.