Největší konference o profesionálním 3D tisku – 11. října na výstavišti v Brně

Trendy, zkušenosti a obchodní příležitosti ve 3D tisku

Pojďte se seznámit s nejnovějšími pokroky v produktivní aditivní výrobě a s možnostmi jejich uplatnění v praxi prostřednictvím reálných ukázek a zkušeností českých uživatelů.

3 + 3 věci, které vám dá letošní Fórum aditivní výroby

AKTUÁLNÍ TÉMA

Jak získat víc díky 3D tisku

Díky 3D tiskárnám můžete vydělávat víc, nabízet lepší výrobky, které nadchnou vaše zákazníky svojí originalitou a když vše použijete správně, dokážete ušetřit spoustu peněz i času ve srovnání s použitím tradičních výrobních technologií.

Zajímá vás, jak právě vám opravdu mohou 3D tiskárny pomoci posunout se dál? 

Pak jste tady na správném místě. Naše konference již mnoho let přináší přehled těch nejzajímavějších inovací a praktických ukázek využití 3D tisku.

Chcete-li na současném trhu suverénně prosperovat, nesmíte si nechat ujet vlak, který v případě technologií digitální výroby pádí skutečně rychle.

Obvyklou přehlídku toho nejlepšího, co pro pokrokové firmy trh aktuálně nabízí, letos doplníme o témata věnovaná ekonomice 3D tisku. Jak díky aditivní výrobě vydělat, jak ušetřit, jak předběhnout konkurenci prostřednictvím inovací, které stojí za to.

Přijďte se inspirovat novinkami a úspěšnými projekty

Naše konference vám představí nejvyspělejší metody profesionálního 3D tisku, dostupné pro firmy všech velikostí i jednotlivce. Nabídneme vám pestrou přehlídku technologií aditivní výroby kovových, plastových i kompozitních dílů a především se zaměříme na jejich praktické uplatnění tam, kde dávají nejlepší smysl.

S účastí neváhejte, pokud se zajímáte o využití pokrokových technologií pro produktivnější výrobu prototypů, nástrojů nebo koncových výrobků včetně sérií. Mezi přednášejícími vystoupí přední odborníci z řad výrobců, dodavatelů a samozřejmě také uživatelů profesionálních 3D tiskáren (viz program).

9. ročník celodenní konference s doprovodnou výstavou 3D tiskáren se uskuteční ve středu 11. října 2023 na výstavišti v Brně v kongresovém sálu E1 v pavilonu E.

Pro účastníky je zajištěno celodenní občerstvení včetně oběda, vstupenka na Mezinárodní strojírenský veletrh a slosování o tři stolní 3D tiskárny a další ceny.

Cíle konference

Pro koho je konference určena

Z naší konference si každý něco odnese

Registrujte se ještě dnes a získejte vstupenku s předprodejní slevou až 56 %

Generální partneři

Oficiální záštita

S podporou

Partneři

Zastoupené značky

Mediální partneři