Největší konference o profesionálním 3D tisku – 11. října na výstavišti v Brně


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Nevidíte zde objednávkový formulář? Je možné, že jeho zobrazení blokuje nastavení vašeho internetového prohlížeče. Napište nám na vydavatelstvi@novamedia.cz nebo zavolejte na telefon +420 724 659 048, váš požadavek obratem vyřešíme.

Po odeslání objednávky můžete zaplatit bankovním převodem. Pokud pro úhradu vaše účetní oddělení vyžaduje formální objednávku nebo zálohovou fakturu, předejte jim prosím objednávku v PDF, kterou automaticky obdržíte v e-mailu. Daňový doklad je následně zasílán okamžitě po připsání platby na účet na e-mail uvedený při registraci.

Vyplněním a odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas s obchodními podmínkami a dále s tím, aby vaše osobní údaje, které jste do formuláře zadali, zpracovávala v souladu s aktuální legislativou o ochraně osobních údajů společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., se sídlem Výstaviště 1, 603 00 Brno. Současně souhlasíte s tím, aby vás pořadatel mohl kontaktovat na uvedené e-mailové adrese. Váš souhlas ve věci nakládání s osobními údaji můžete kdykoliv odvolat zasláním požadavku na e-mail vydavatelství@novamedia.cz.